Battaniye yıkama çok önemlidir çünkü, Battaniyeler üşüdüğünüz her an kolayca sarılabileceğiniz ve asla vazgeçemeyeceğiniz eşyalarınızın başında gelmektedir. Battaniyelerin temizliği ise çok önemlidir. Çünkü film izlerken, üşürken, serin yaz akşamlarında dışarıda otururken ya da uyurken hep yanınızda bulunan battaniyeler de kirlenmektedir. Bakteri oluşması için de battaniye yüzeyleri oldukça müsaittir.

Evde yapılan sıradan yıkama işlemlerinde battaniyeleriniz tam olarak temizlenememektedir. Çünkü kullanılan deterjanlar battaniye temizliği için yeterli bulunmamaktadır. Ayrıca elbiseleriniz için en iyi yıkamayı sağlayan çamaşır makineleriniz de battaniye yıkamak için yeterli olmamaktadır. Battaniye yıkama firması size en çabuk ve en güvenilir şekilde battaniye yıkanması garantisini vermektedir. Evinizden alınan battaniyeleriniz son derece modern yıkama makinelerinde yıkanmaktadır. Bu yıkama esnasında en iyi deterjanlar ve yumuşatma ürünleri kullanılmaktadır. Yıkama işleminin hemen ardından hızlı kurutma işlemi gerçekleşmektedir. Hızlı kurutma işlemi sıradan kurutma işlemine göre 2 – 3 kat daha hızlı gerçekleşmektedir. Anti bakteriyel ilaçlama ise en önemli ve en etkili aşamadır.

Sağlığınızı tehdit etmeyecek olan anti bakteriyel ilaçlama ile bakteri oluşumu engellenmektedir. Engellenen bakteri oluşumu ile daha sağlıklı ve daha mutlu olmanız sağlanmaktadır. Firmamızın profesyonel olarak sunduğu bu hizmetten bütün müşteriler faydalanabilmektedir. Temel amacı müşteri memnuniyeti olan firmamızın en büyük özelliklerinden biri de sektördeki en deneyimli uzman personelleri çalıştırıyor olmasıdır. Böylece teknik ekip ve ekipmanların ortak çalışması sonucu hijyenik battaniyelere sahip olmaktasınız.