Oturduğumuz koltuklar, kimine göre bir hayat tarzını, kimine göre yaşam kalitesini yansıtır. Günümüzde ev dekorasyonunda olduğu gibi koltuk tasarımlarında da temel ilke: “Rahatlık’… Her zevke uygun formlarda tasarlanan oturma grupları, yorgun argın işten dönmüş, bedenen ve ruhen dinlenmeye ihtiyaç duyan insana aradığı rahatlığı ve huzuru sunuyor. Rahatlık, kalite ve estetiği buluşturan , kıvrımları ve özgün tasarımlarıyla yeni nesil oturma grupları, oturmayı eğlenceli bir eyleme dönüştürüyor.
¨Son yıllarda oturma grupları sadece formlarıyla değil, kullanılan renkler açısından da koltuklarda adeta bir devrim yaşıyor. Klasik modellere pareler olarak modern tarz cıvıl cıvıl renkler koltuklara ve evlere yepyeni bir kimlik kazandırıyor.
Evinizde veya iş yerinizde, üzerinde vaktinizi geçirdiğiniz her cins kumaştan yapılmış koltuk ve sandalyeleriniz modern koltuk yıkama makinelerimizle fırça-vacuum sistemiyle ilk günkü kadar temiz ve bakımlı olacaktır. Koltuklarınızı yılda iki defa temizletmeniz üzerindeki kiri sabitlemeyecektir.
bunca kıymet arz eden evimizin önemlik değerlerinden biri olan koltuklarımızın bakım ve temizlikleri bu nedenle önem arz etmektedir