golbasi-hereke-halı-yıkamaGüzel ülkemizin en güzel halılarından bir taneside hereke halısıdır. Adındanda anlıyacağınız gibi herveke halıları Kocaeli ilimizin hereke şehrinde üretilir ve üretildiği ilçenin adını alır. 2 çeşit hereke halısı vardır. Bunlardan ilki ipek ile dokunan ikincisi yün ile dokunan hereke halılarıdır. Özellikle ipek ile dokunmuş hereke halıları yün ile dokunanlara oranla 3 kat daha fazla ilmek atılarak üretilmiştir. Hereke halıları çok sık dokunduğundan tüm desenlerin ayrıntılarını halı üzerinde rahatça görebilirsiniz.

Hereke halısı yukarıda anlatmış olduğumuz gibi çok kıymetli halılardır. Hereke halılarını her evde görmek mümkün değildir. Eğer sizin bir hereke halınız var ise onun kıymetini mutlaka bilin. Gölbaşı halı yıkama firmamız hereke halısı yıkama işindede çok tecrübelidir. Hereke halıları için üretilmiş olan özel yıkama şampuanlarıyla yıkama yaparak hereke halılarınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

Halınızın kıymetini bilin, merdiven altı firmalara güvenmeyin. Kaliteyi ve temizliği Gölbaşı halı yıkama firmamızda bulucaksınız. Hereke halı yıkamasındada güvenin adresi biziz.